O mnieMoja przygoda z kulturystyką została rozpoczęta od przysłowiowego „łebka”, gdzie pracowałem nad swoją tężyzną fizyczną w siłowni którą zorganizowaliśmy wraz z kolegami w jednej z piwnic. Niestety bańki mydlane naszych marzeń zaczęły pękać im starsi się stawaliśmy. Jedni rzucali to z powodu wymówek, drudzy z powodu braku motywacji. Myśleli, że w rok zrobią z siebie wtedy Ronniego Colemana. Zdawałem sobie sprawę, że tak to nie działa i do tego potrzebne są lata pracy nad własnym ciałem. Ja to widziałem… Ale mimo przekonywania innych, że tak właśnie jest nic to nie dawało w celu zatrzymania bandy „żelaznych braci”.

Nazywam się Łukasz Krawczak i prowadzę blog na którym właśnie teraz jesteś :-)

Jestem inżynierem informatyki. Urodziłem się 4 września 89 roku. Z siłownią mam styczność od 2002 roku i wierzę, że moje doświadczenie, które nieustannie zyskuję doprowadzi mnie do osiągnięcia sylwetki o jakiej marzyłem!

Mam nadzieję, że zainspiruję niektóre osoby do ćwiczenia na siłowni, bo to może być sport z którym można być związanym na lata a o korzyściach o treningach siłowych pisać nie muszę, bo wszyscy je znacie!

0 komentarze :

Prześlij komentarz