18 czerwca 2015

,

Redukcja tydzień 6


Ostatnio już jest coraz ciężej, ale im lepsze efekty widzę, tym bardziej się nakręcam na to by się nie poddawać i iść do przodu.

Wracam powolutku do formy, ale jeszcze jest daleka od ideału, ponieważ zależy mi najbardziej na docięciu dolnej części ciała, czworogłowych, dwugłowych i łydek.

Będę robił redukcję dopóki nie uda mi się zauważyć oczekiwanych rezultatów - nie wiem czy to nie będzie zgubne, ale taki mam zamiar.
Powodem dlaczego tak robię jest to, że nigdy tak naprawdę nie zrobiłem wycinki dolnej części ciała i dalej mi zalega tam tłuszcz, który odkładał się tam latami. Będzie bardzo ciężkie usunięcie go, ale myślę, że z dnia na dzień będę się nakręcał coraz bardziej i bardziej...

Co do diety to nie mam rozpisanej na karteczce, ale bazuję na owsiance, ryżu, kurze, czasami rybie, ziemniakach, jajkach i odżywce białkowej oraz BCAA.

Treningi już coraz gorzej - coraz to mniej energii z racji obcinania węglowodanów i coraz cięższe są sesje bo cały czas prawie nie mam glikogenu w mięśniach :(

Cardio robię 2-3 razy w tygodniu jeszcze krótkie sesje ale jakoś zbijam w dalszym ciągu więc nie będę nic zmieniać.

Cheat meal raz w tygodniu, w tamtym był kebab, w tym zobaczymy co bedzie :D

Jeżeli mielibyście jakieś pytania to piszcie w komentarzach, mam włączone powiadomki więc na każde pytanie postaram się udzielić odpowiedzi.

Pozdrawiam,
Łukasz

8 komentarzy :

 1. No super efekty, nic nie ma bez ciężkiej pracy! byle do przodu!

  OdpowiedzUsuń
 2. Widać, że są efekty - sam jestem na podobnej redukcji i też biorę BCAA i lepiej się po nim czuję. Polecam Tobie jak dużo robisz koktajli czy shaków bardzo fajny gadżet - shaker firmy promixx, jak wyguglasz to zobaczysz, że to fajne - nawet w pracy sobie robię różne mixy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. dobry progres no i efekty widac wynikaja z ciezkiej pracy nie przypadku

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak to mówią siła, masa i kiełbasa :D Wypas owiec Józefów

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja poleciłbym używanie dodatkowo reduktorów tłuszczu może pomoże to przyśpieszyć spalanie tłuszczu i polepszyć efekty.

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny blog, ja ze swojej strony zapraszam do siebie http://elobot.pl/2018/01/04/katabolizm-miesni-co-warto-o-nim-wiedziec-i-jak-mu-zapobiegac/, także zajmuje się sportami siłowymi :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nigdy nie dałem rady dojść do takiej formy, schudnąć pomogły mi naturalne preparaty odchudzające, gdyż żadna dieta ani ćwiczenia nie zdały egzaminu.

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetna forma, widac jak wiele pracy w to włożyłeś.

  OdpowiedzUsuń