12 lipca 2013

Test Grenade Thermo Detonator


Grenade Thermo Detonator
1. Wstęp o produkcie opinie itp.
2. Skład produktu
3. Dawkowanie
4. Podsumowanie
5. Czy kupię produkt ponownie?
6. Galeria
7. Multimedia
8. Certyfikat jakości1. Wstęp o produkcie opinie itp.
Producent mówi
Grenade jest rewolucyjnym i przedtreningową odżywką. Odpowiedni dla kobiet i mężczyzn, szybko staje istotne uzupełnienie dla miłośników fitness na całym świecie. Począwszy od rekreacyjnych siłowni, do profesjonalnych sportowców, zapalonych użytkowników Grenade zachwyca wyniki zarówno systemu kontroli wagi i wstępnego naładowania przed treningiem. Gdy stosowane synergistycznie z rozsądną dietą i programem ćwiczeń, Grenade może zwiększyć poziom energii, mobilizacji, palenia tłuszczu i pomóc osiągnąć sylwetkę twoich marzeń.

Grenade Thermo Detonator łączy najwyższej jakości, maksymalne składniki możności które pomagają wspierać metabolizm i poziom apetytu, które mogą naturalnie wspierać metabolizm tłuszczów i kontrolę wagi. Z 500 mg Ekstraktu z zielonej herbaty w jednej porcji, opakowanie Grenade zawiera tylko najpotrzebniejsze składniki do palenia tkanki tłuszczowej, tylko i wyłącznie sprawdzone.

Kilka opinii użytkowników sklep.sfd.pl:

Próbowałem go już rok temu, jak dla mnie mylący skład. Działanie zaskoczyło mnie bardzo pozytywnie. Nie ma męczącego "zejścia". Niezłe jest to, że jak się go weźmie to tak na serio nic nie czuć, dopiero jak zaczyna się ćwiczyć jest POWER. Zabawka z wyższej półki, godna swojej ceny.

Właśnie jestem po tyogodniu zażywania, tej "Herbaty" jak to ktoś nazwał. Kupiłem w czystej ciekawości. Jedno mam do powiedzenia w tej sprawie, nie porównywajcie do tego produktu do spalacza Olimpu. Nie stac kogoś, jego problem, ale jeżeli taką cenę płaci się za "herbate" to ja jeszcze nie jedna kupię! Super działanie, nie ma jak już też ktoś napisał targania bezsensownego a mega energia i potliwość. Na mnie działają 2 kapsółki jak to na orginalnym opakownaiu jest. Strzał jest wtedy konkretny!! Polecam porżadne cardio na granaciku!!

Jestem rozczarowany, jadłem wiele spalaczy i w tym również pokładałem duże nadzieje, niestety ZERO POBUDZENIA :( zero efektów, a wiem co mówię bo w przeszłości jadłem mase tego typu supli i każdy jakoś działał, tylko NIE TEN!

2. Skład produktu
Wyciąg z zielonej herbaty (80% polifenoli, 45% epigallokatechiny, epikatechina)
Zielona herbata, pomimo skromnej nazwy, zawiera pewne aktywne polifenole, które naukowo wykazały znaczące skutki fizjologiczne, w tym utratę tkanki tłuszczowej, poprawy wydajności i układu niszczącego komórkowego utleniania (działanie antyoksydacyjne).
Szczególnie interesujący jest związek katechiny "epigallokatechiny", który był szeroko badany w wielu badaniach naukowych i może być najważniejszym składnikiem w walce z tłuszczem!

Ekstrakt pomarańczowy (synefryna, oktopaminy, N-methyltyramine, tyra, hordenina)
Składnik ten jest kolejnym specjalnie przetworzone ekstraktem znany także jako Citrus aurantium. Jego główny aktywny ekstrakt synefryna, który jest sypathomimetic, co oznacza, że ​​stymuluje hormony zaangażowane w mobilizowaniu i utlenianie (spalanie) energii i został specjalnie poddany zwiększonej lipolizy (rozpadu tłuszczu).
N-methyltyramine i tyra mają zdolność do uwalniania katecholamin, które są najbardziej wydajne spalanie tłuszczu hormonów w organizmie człowieka. Oktopaminy jest N-metylowany analogiem synefryny a także zdolność do stymulowania rozpadu tłuszczu.

Kofeina (1,3,7-trimethylxanthine)
Kofeina jest alkaloidem ksantyny, która jest dobrze znana w literaturze naukowej mobilizacji tłuszczu z tkanki tłuszczowej, a w celu zwiększenia wydajności fizycznej i skupienia.

Ekstrakt z nasion grejpfruta (6,7 - dihydroxybergamottin)
Ekstrakt z nasion grejpfruta, dihydroxybergamottin ma przedłużać działanie różnych związków biorących udział w procesie spalania tłuszczu.

Capsicum annuum (kapsaicyna)
Może zarówno zwiększać poziom energii, oraz utleniania tłuszczu (spalania tłuszczu), tak aby zmniejszyć równanie bilansu energetycznego. To oczywiście ma zmniejszyć poziom tłuszczu w organizmie.

Evodiamina (Evodia fructus wyciąg)
Evodiamina obecnie przechodzi intensywne śledztwo za "termogeniczne", tłumi apetyt i działa "przeciw otyłości", zwiększa spalanie kalorii i tłuszczu oraz zmniejszyła głód.

Yohimbe Bark Extract (johimbina)
Tradycyjnie stosowany jako afrodyzjak, johimbina wykazała zwiększenie mobilizacji tłuszczu i wydzielanie hormonów metabolicznych tłuszczu u zdrowych mężczyzn. Johimbina wydaje się dostarczać te korzyści poprzez blokadę alfa-2 adrenergicznego, który przedłuża metabolizm noradrenaliny.

Malinowy ketonowe [4 - (4-hydroksyfenylo) butan-2-on]
Ketony maliny działają podobnie jak kapsaicyna i Evodia.

Fenyloalanina (2-amino-3-fenylopropanowy)
Ten aminokwas może pomóc podnieść poziomy hormon hamujący łaknienie (aka cholecystokininę CCK) i może promować lepszy nastrój i poziom koncentracji.

Cocoa Bean Extract (metyloksantyny, flawanole)
Oprócz wspierania dobrego przepływu krwi i jej działanie przeciwutleniające, sugerowano, że flawanole kakaa mogą poprawić parametry związane z funkcją insuliny, które mogą mieć wpływ na zespół metaboliczny i otyłość.

B-fenyloetyloamina HCl (B-PEA)
Fenyloetyloamina jest bezpośrednio zaangażowana w wydaniu nie tylko noradrenaliny (zostały już omówione skutki spalanie tłuszczu), ale także dopaminy. Wyższe poziomy dopaminy są związane z poprawą nastroju i koncentracji.

Coleus Forskohlii (forskolin)
Forskolin ma bezpośredni wpływ na cyklazy adenylanowej, enzym ten aktywuje drugi przekaźnik nazwie cAMP, który promuje rozpad tłuszczu w komórkach tłuszczowych. Wykazano to zarówno u ludzi, jak i u zwierząt. To również prowadzi do zmniejszenia tkanki tłuszczowej korzyści u dorosłych ludzi.

Liści Yerba Mate (kofeina, teobromina i teofilina)
Jest to ulubiony napój energetyczny z wielu ludzi Ameryki Południowej, którzy spożywają go podobnie jak kawę. Ma naturalnie wysoki poziom ksantyny, która może zwiększyć tempo przemiany materii i mają inne wspólne działanie pobudzające.

DMAE (dimetyloaminoetanol)
Ta cząsteczka organiczna jest najbardziej znana z tego że ma wpływ na czujność, nastrój i może napędzać produkcję neuroprzekaźników w organizmie.


3. Dawkowanie
2 kapsułki na czczo po przebudzeniu popijając dużą ilością wody.
2 kapsułki 30 minut przed głównym posiłkiem popijając dużą ilością wody.
Aby ocenić tolerancję, spożywać 1 kapsułkę dwa razy dziennie przez pierwsze 7 dni. Aby przyspieszyć potliwość na treningu, 2 kapsułki przed treningiem. Pij co najmniej 8 szklanek wody dziennie. Nie przekraczać 4 kapsułek dziennie.


4. Podsumowanie
To, że zrobiłem błąd w dawkowaniu to dowiecie się z filmiku. Ogólnie produkt jest ciekawy, godny polecenia dla osób z małym stażem treningowym, ale według mnie mogę znaleźć dużo produktów o podobnym działaniu a nawet i lepszym, dlatego testujemy dalej ;-)
Dodam, że gdybym odpowiednio odbył cykl zgodnie z PRAWDZIWYMI WSKAZÓWKAMI producenta, to wszystko by wyglądało nieco inaczej ;-)


5. Czy kupię produkt ponownie?
Być może kupię, ale nie w przeciągu roku na pewno ;-) Będę korzystał z szerokiego wachlarza wyboru suplementów :-)

6. Galeria7. Multimedia


8. Certyfikat jakości
GRENADE (UK) Ltd jest zobowiązana naszym klientom aby zwiększyć wydajność. GRENADE jest produkowana fabrykach, które osiągnęły ISO9001 / cGMP certyfikację / MHRA homologacji.
cGMP odnosi się do "Bieżącego Dobrej Praktyki Wytwarzania CGMP Suplementów. Regulamin określa, który ma moc prawną i wymaga, że ​​nasi dostawcy, producenci i osoby odpowiedzialne za pakowanie produktu, mają podjąć kroki w celu zapewnienia, że ​​produkt jest bezpieczny i skuteczny.
Nasi producenci są zobowiązani do realizacji procesów i procedur, które spełniają wymagania określone w odpowiednich wytycznych GMP, zanim produkt może być zwolniony. Aby wyegzekwować zgodność nasi producenci mogą być badani przez inspektorów w każdej chwili. Kontrola i kontrole są przeprowadzane na wszystkich etapach procesu produkcji przez doświadczony zespół Quality Assurance, który obejmuje wszystkie aspekty procedur zapewnienia jakości. To zapewnia nam gwarancję dokładności etykiet. Używamy tylko najwyższej jakości składników i są przeznaczone do korzystania naukowo wspierane badania jako podstawę naszego produktu.

Niestety tylko tekstowy ;(

6 komentarzy :

 1. przeznaczony i dla kobiet?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że kobiety mogą stosować w/w suplement spalający tłuszcz, ale zalecał bym najpierw sprawdzenie tolerancji organizmu zmniejszoną dawką.

   Usuń
 2. Dla mnie rewelacja, bez drastycznej diety w 2 tygodnie zleciło mi 6kg (z 98kg na 92kg), robie 2 tygodnie przerwy i lece z następnym opakowaniem

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem 21letnia dziewczyna. Zaczynam treningi, poniewaz chce zrzucic ok 20kg, polecacie mi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jestem zwolennikiem stosowanie spalaczy tłuszczu po to by zrzucić zbędne kilogramy gdyż jesteś w stanie to zrobić trzymając się odpowiednio zbilansowanej diety i odpowiedniego harmonogramu posiłków. Ze spalaczy korzystamy jako ostateczność by jeszcze bardziej się wyrzeźbić, schudnąć. Ale to być poprzedzone jak już wspomniałem odpowiednią dietą. Mam nadzieję, że dokonasz odpowiedniego wyboru i ustalisz sobie dietę lub udasz do DOBREGO dietetyka!

   Usuń